AKO NAKUPOVAŤ
AKO NAKUPOVAŤ

Prihlásenie a registrácia

Do nášho systému internetového obchodu sa môžete prihlásiť nasledovne:

Kliknutím na kolonku nová registrácia /v ľavom hornom rade/ sa môžete zaregistrovať. Po vyplnení všetkých údajov kliknite na kolonku zaregistrovať. Na váš mail vám pride prihlasovacie meno a prihlasovacie heslo, ktoré si uschovajte. Pri objednávka môžete tieto prihlasovacie údaje využiť na pohodlnejšie nakupovanie.

Pri prihlasovaní kliknite na kolonku prihlásenie po zadaní prihlasovacieho mena a hesla dostanente sa do zákazníckej sekcie. Tu si môžete nastaviť viacero doručovacích adries, prípadne prezrieť si stav vašich objednávok.

Výber tovaru

Tovar v sekcii e-shop je prehľadne zoradený. Kliknutím na tovar sa vám otvoria ďaľšie podskupiny z ktorých si môžete vybrať vami požadovaný tovar. Kliknutím na požadovaný tovar, získate o ňom podrobnejšie informácie. Veľmi dôležité je vybrať si správnu veľkosť. Kliknutím na veľkosti sa vám zobrazia velkosti daného tovaru.

Nákup tovaru

Pri tovare, ktorý ste si vybrali kliknite na tlačítko kúpiť. Ak chcete pokračovať v nakupovaní kliknite na kolonku pokračovať v nákupe. Ak si želáte niektorý tovar z košíka odstrániť, kliknite na políčko zmazať. Ak nie pokračujte v ukončení objednávky. Zadajte spôsob dopravy /slovenskou poštou, prepravnou spoločnosťou GLS/ a taktiež zadajte ako chcete uhradiť objednaný tovar /dobierka, platba predom/. Ak ste s výberom tovaru spokojný, ďaľším krokom k dokončeniu nákupu je kliknúť na políčko objednať. V tejto časti vyplnte všetky údaje. Políčka označené hviezdičkou sú povinné. Posledným krokom je kliknúť na políčko objednať. Na váš mail príde potvrdenie o uskutočnenej objednávke.