OBCHODNÉ PODMIENKY
OBCHODNÉ PODMIENKY

VĚOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY

 

I. Objednávka

Kúpna zmluva, na ktorej je realizovaný predaj tovaru, vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky. Po odoslaní objednávky bude objednávka spracovaná a na váš e-mail bude obratom doručené potvrdenie o prijatí objednávky. Na uvedenú e-mailovú adresu vám budú zasielané všetky ďaľšie informácie ohľadom vašej objednávky. Predávajúcim potvrdená objednávka je považovaná sa záväznú pre obe strany, ak nedôjde k porušeniu podmienok dohodnutých v čase povrdenia. Za podstatné podmienky sa považujú hlavne obsah objednávky, presná špecifikácia tovaru a jeho počet, cena za tovar a spôsob doručenia.

II. Cena

Ceny za tovar a poplatky v internetovom obchode sú uvádzané vrátane DPH.

III.Dodacie podmienky

Predávajúci dodá tovar z kúpnej zmluvy z pravidla na dobierku prostredníctvom slovenskej pošty alebo prepravnou spoločnosťou GLS a to do 5 dní od povrdenia objednávky, pokiaľ termín dodania nebol dohodnutý inak. Poštovné je učtované podľa platných cenníkov pošty a prepravnej spoločnosti a je uhradené kupujúcim.

IV. Reklamácie

Na tovar je poskytnutá záručná dova 24 mesiacov v zmysle novely Občianskeho zákonníka č. 150/2004. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru. Pri prípadnej reklamácii sa v prvom kroku závada na výrobku odstráni. Ak odstránenie nie je možné, máte nárok na odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí alebo na výmenu tovaru. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním , nesprávnym používaním, alebo nesprávnym ošetrovaním výrobku.

Doklad o kúpe si starostlivo uschovajte, budete ho potrebovať pri prípadnej reklamácii.

Ak vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte právo do 7 dní od prevzatia zásielky od zmluvy odstúpiť. Tovar nám zašlite na adresu: TEGA-M, s.r.o., Partizánska 1465, 96205 Hriňová a to nepoškodený a v pôvodnom obale.

Veríme, že s našimi výrobkami na internetovom obchodu budete spokojní a želáme vám príjemné nakupovanie.