Vážení zákazníci, všetky objednávky ktoré šijeme budú ušité až po 29.07.2024 z dôvodu dovolenky našich krajčírok. Ďakujeme za pochopenie.

O nás

Ako sa zrodila legenda v oblasti textilu? Pripojte sa na cestu časom späť do roku 1993, keď Ing. Juraj Machava položil základné kameňe svojej firmy TEGA. Spočiatku sme sa sústredili hlavne na dovoz a predaj záclon z Českej republiky, no už o rok neskôr sme otvorili vlastnú krajčírsku dielňu a naše portfólio sme rozšírili o štýlové šatové zástery, pohodlné pyžamá, nočné košele, trenírky a posteľnú bielizeň.

S rastom našej reputácie sme sa postupne zamerali na hotelový a nemocničný program a dovoz záclon sme úspešne ukončili. V roku 2013 sme sa premenovali na TEGA-M, s.r.o., a od roku 2021 pokračuje v rodinnom dedičstve vnučka Kristína Vaculčiaková.

Naše srdce bije pre kvalitné a jedinečné textilné výrobky. S hrdosťou dodávame naše produkty mnohým odberateľom po celom Slovensku a Česku. Ponúkame ich aj v našom internetovom obchode ktorý stále vylepšujeme a rozširujeme.

Naša dlhoročná skúsenosť a vášeň pre kvalitnú prácu zaručuje, že s našimi výrobkami budete nadmieru spokojní.

Pozývame vás, aby ste sa stali súčasťou našej úspešnej histórie a zažili tú najlepšiu kvalitu textilu od TEGA-M. S nami sa budete cítiť ako doma!